Strona głównaStrona główna KontaktKontakt RegulaminRegulamin Warunki dostawyWarunki dostawy Sposoby płatnościSposoby płatności Mapa serwisuMapa serwisu
Newsletter

Sposoby płatności

 

Klient może zapłacić za zamówiony towar:

- przelewem na rachunek bankowy sklepu

- kartą kredytową

- za pobraniem

- PayU


1. PŁATNOŚĆ PRZELEWEM NA RACHUNEK BANKOWY

Przelew kwoty za zamówiony towar należy dokonać na rachunek bankowy firmy obsługującej sklep podając dane przesłane e-mailem potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Proces przygotowania towaru do wysłania, jak i jego wysłanie, następuje dopiero w momencie odnotowania przez system billingowy sklepu stosownej kwoty na rachunek bankowy sklepu. O wysłaniu paczki Klient zostanie poinformowany drogą elektroniczną lub telefonicznie.

 

Bank Zachodni WBK S.A.

18 1090 1883 0000 0001 2148 6925

Clarks24

ul. Złota 59

00-120 Warszawa

 

2. PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ

 

Przy płatności kartą kredytową Klient przekierowywany jest do stosownej strony, umożliwiającej autoryzację karty utrzymywanej na niezależnym od clarks24.pl serwerze. W celu dokonania płatności kartą należy wpisać wymagane dane karty. Podane dane są wykorzystywane jednorazowo i nie są przechowywane na serwerze firmy. Akceptowane karty to: Visa i MasterCard. Przesyłka jest wysyłana do Klienta  po zarejestrowaniu wpłaty na konto.

 

3. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Towar dostarczany jest na podany adres, a płatność dokonywana jest bezpośrednio osobie dostarczającej przesyłkę w chwili jej odbioru.

 

4. PŁATNOŚĆ PayU

Jak zapłacić z PayU?

Jeśli wybierzesz konto PayU zapłacisz swoją preferowaną metodą płatności (e-przelewem z Twojego banku, kartą płatniczą lub nową metodą płatności - raty PayU) zapisaną w koncie.